Podziel się:
Podoba się?
0

Portal Disco-Polo.net otwarty jest na wszelkiego rodzaju propozycje. Naszym głównym celem jest promowanie muzyki Disco Polo a w szczególności początkujących artystów próbujących swoich sił w branży disco.

Nasz zasięg jest bardzo duży! Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najczęściej odwiedzanym portalem z muzyką disco w Polsce. Przez ostatnie lata zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie i wprowadzamy własne innowacyjne rozwiązania, dzięki którym wiele początkujących zespołów grających muzykę disco wspięło się na szczyty nie jednej listy przebojów.

Chcesz poznać jak działa nasz autorski SYSTEM PROMOWANIA? Kliknij w poniższy link a w razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami.

Przejdź do systemu promowania zespołów (kliknij!)

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie:


Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!