Podziel się:
Podoba się?
2
2

Nasz portal daje ogromne możliwości promowania artystów muzyki Disco Polo. Jeżeli poszukujesz większego rozgłosu, to trafiłeś w dziesiątkę! Oto jak wygląda nasz SYSTEM PROMOWANIA.

 • Twój zespół w module POLECAMY, który znajduje się po lewej stronie nad kolumną ZESPOŁY DISCO POLO. 
  1 polecamyJest to osobna podstrona, której zawartość to opis danego zespołu na minimum 500 znaków. Unikalna treść i odpowiednie przygotowanie tekstu sprawi, że zespół będzie w top wyszukiwań Google. Bezpośrednio z podstrony jest odsyłacz do wszystkich utworów muzycznych zespołu.
 • Wszystkie Mp3 zespołu trafiają do zakładki PROMOWANE w menu głównym portalu.
  2 promowaneWyróżniona zakładka w Menu Głównym portalu to doskonałe miejsce na promocje swoich utworów. Zwiększone zainteresowanie klikalnością, dzięki wyróżnieniu z pośród pozostałych odnośników w Menu.
 • Moduł POLECANE PRZEZ PORTAL
  3 polecane przezModuł znajduje się na dole portalu zaraz obok modułów wskazujących Najlepsze Mp3 Disco Polo oraz Najlepsze Teledyski. Użytkownik chętnie tam zagląda i ciekawi go, co poleca nasz portal. Utwory są wyświetlane losowo a nie od ostatnio dodanego.
 • Mp3 PROMOWANE proponowane do pobierania
  4 promowanePod każdą propozycją muzyczną jaka znajduje się w bazie naszego portalu pojawia się lista proponowanych utworów muzycznych do pobrania. Są to oczywiście utwory z systemu PROMOWANIA. 90% utworów cieszy się dużym wzrostem klikalności.
 • MP3 PROMOWANE są w czołówce pobrań!
  5 czolowkaNasz system gwarantuje ci wzrost zainteresowania twoimi utworami! Mamy na to niezbite dowody… Jak widać na miniaturze obok, zespół Dance Menu jest w systemie promowania i od 7 dni plasuje się w czołówce pobrań. Ilość pobrań dziennie waha się w granicach 1-3 tys.
 • Promujemy zespoły na FanPage!
  6 fbKażdy promowany przez nas zespół jest udostępniany na naszym FanPage, który z każdym dniem bardzo szybko się rozwija. Wszystkie mp3 z systemu Promowania, rotacyjnie trafiają na nasz FanPage, dzięki czemu stale dbamy o aktywność naszych użytkowników.

Jeżeli zainteresowała Was nasza oferta, skontaktuj sie z nami! Szczegóły każdej współpracy dogadujemy INDYWIDUALNIE. Podana oferta w zakładce WSPÓŁPRACA jest jedynie szablonem tego o czym możemy prowadzić rozmowy. 

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie:


Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!