Podziel się:
Podoba się?
3
3

Postęp technologiczny, ciągle zdobywane doświadczenie a przede wszystkim ciężka praca i wytrwałość sprawiły, że z małego bloga powstał potentat na polskim rynku uznawany za Portal Muzyki Disco numer 1 w Polsce! Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą historią, której niektórzy z Was są świadkami od samego początku…

Wszystko zaczęło się 19 września 2012 roku, kiedy to w sieci pojawił się blog pod adresem disco-polo.net Nikt jeszcze nie przypuszczał, że zwykły blog nabierze takich rozmiarów…

disco1

Jak widać na załączonym obrazku prostota była od samego początku… Na blogu publikowana była przede wszystkim muzyka disco polo oraz newsy. Już po kilku miesiącach od startu zauważyliśmy niezwykłe zaangażowanie naszych użytkowników i stały przyrost odwiedzin. Postanowiliśmy więc nieco rozwinąć nasz dotychczasowy blog i stworzyć mały serwis publikujący muzykę disco polo.

Początek roku 2013 był dla nas czasem wielkiej niewiadomej… Uruchomiona została nowa wersja naszej strony a co za tym idzie większe możliwości…

disco 2

Okazało się, że trafiliśmy w dziesiątkę! Dzięki dobrej optymalizacji strony dzięki firmie Gab All oraz ciągłym aktualizacjom serwisu, wspinaliśmy się coraz wyżej i wyżej… Aż w końcu dotarliśmy do top 10 wszystkich fraz związanych z muzyką disco polo.

Coraz większy ruch na stronie oraz postępująca technologia wywarła na nas presję aby uruchomić coś naprawdę dużego… Już wtedy wiedzieliśmy, że Disco-Polo.net będzie starał się o miano największego portalu publikującego muzykę disco polo w Polsce.

Nasza nowa wersja została uruchomiona pod koniec 2013 roku i miała nie tylko gromadzić muzykę disco polo, lecz promować młodych artystów tworzących tą muzykę.

disco 3

Przez cały rok 2014 ciężko pracowaliśmy aby uzyskać uznanie wśród tysięcy a nawet milionów użytkowników interesujących się gatunkiem disco. Zyskaliśmy wysokie pozycje w wyszukiwarce google, mieliśmy okazję patronować największe imprezy disco polo a nawet podjęliśmy współpracę z klubami muzycznymi.

Największym jednak sukcesem okazał się SYSTEM PROMOWANIA zespołów, dzięki któremu wielu naszych podopiecznych zdobyło podium na niejednej liście przebojów. Zamierzamy więc stale rozbudowywać nasz system i wspierać tych, którzy nie mają znajomości w mediach aby ich produkcję były stale grane.

Rok 2015 to zupełnie inny wymiar rzeczywistości… Gigantyczny ruch na stronie, miliony użytkowników i stale rosnąca baza zmusiła nas do stworzenia tego…

disco 4

W pełni responsywny, dostosowany pod każde urządzenie mobilne, lekki a przede wszystkim znacznie szybszy. Disco-Polo.net wersja 2015 to połączenie najnowszej technologii wraz ze zdobytym doświadczeniem. Wiele potu oraz stresu kosztowało nas aby wdrożyć najnowszą wersję. Nad projektem pracowało 4 największych specjalistów.

Perspektywa na najbliższy rok? TOP SECRET 🙂

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie:


Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!