Podziel się:
Podoba się?
0

Polityka prywatności portalu Disco-Polo.net

Disco-Polo.net chroni Twoją prywatność w trakcie korzystania z portalu Disco-Polo.net, ponieważ przestrzega stosownych przepisów prawnych w zakresie ochrony danych osobowych na terytorium kraju, w którym korzystasz z naszego portalu.

Dane zbierane od użytkowników portalu Disco-Polo.net:

Disco-Polo.net dba o bezpieczeństwo udostępnianych danych osobowych przez użytkownika, w szczególności przed dostępem osób nieupoważnionych. Disco-Polo.net zapewnia wszystkim zarejestrowanym Użytkownikom realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w szczególności prawo wglądu do własnych danych osobowych, prawo żądania aktualizacji i usunięcia danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych w przepisach tej ustawy. Disco-Polo.net nie przekazuje danych osobowych żadnym innym podmiotom, ani osobom trzecim. Przekazanie danych osobowych może nastąpić tylko i wyłącznie na wniosek prokuratury, policji, i innych upoważnionych do tego jednostek państwa, po przedstawieniu stosownych dokumentów potwierdzających zasadność udostępnienia ww. danych osobowych.

Disco-Polo.net gromadzi dane osobowe, pobierane automatycznie przez serwer takiej jak adres ip, ale także dane podawane przez użytkownika w trakcie rejestracji na portalu. Dane pobierane w trakcie rejestracji na portalu to login, e-mail, a także inne dane osobowe, które użytkownik może wprowadzić dobrowolnie do swojego konta. W obrębie konta, zgodnie z międzynarodowymi ustawami użytkownik ma prawo do wglądu w swoje dane, edycji, korekty danych, lub też usunięcia konta, co wiąże się z całkowitym usunięciem danych osobowych Użytkownika. Usunięcie konta nie oznacza usunięcia komentarzy, plików i innych działań Użytkownika w obrębie portalu, aby usunąć plik lub komentarz należy, przed usunięciem konta usunąć pliki z panelu administracyjnego konta.

Wykorzystywanie danych osobowych użytkownika:

Disco-Polo.net nie przekazuje danych osobowych Użytkowników serwisu osobom trzecim. Dane, które są wykorzystywane na portalu dotyczą tylko i wyłącznie działalności Użytkownika w obrębie serwisu.

Dotyczą one min.:

– Dodawania treści w tym treści graficznych, tekstowych, video, itp.

– Dodawania komentarzy bezpośrednio, lub za pomocą wtyczki facebook.com

– Oznaczania plików , a także ich oceny i komentarzy

– Innych działań w obrębie serwisu Disco-Polo.net nie wskazanych powyżej.

Zabezpieczenie danych osobowych użytkownika:

Disco-Polo.net zabezpiecza dane użytkowników przed ingerencją osób trzecich. Hasła podane podczas rejestracji są bezpowrotnie kodowane, tylko zarejestrowany Użytkownik może zmienić swoje hasło. Dane osobowe podane podczas rejestracji nie są przekazywane żadnym firmom reklamowym. Użytkownik odpowiada za własne dane i za utrzymanie hasła w poufności. Zabrania się udostępniania hasła osobom trzecim. Hasła i inne dane podane poprzez wtyczke facebook.com nie są przez nas gromadzone. Administracja portalu nie odpowiada za ich wykorzystanie przez użytkownika.

Zmiany w danych osobowych użytkownika:

Zmiany w danych osobowych, Użytkownik może dokonać w panelu konta, w formularzu edycji konta.

Usunięcie konta:

Każdy użytkownik portalu ma możliwość usunięcia konta, czyli rozwiązania umowy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Rozwiązanie umowy o świadczeniu usług drogą elektroniczną przez Użytkownika portalu jest darmowe i dobrowolne, może nastąpić w każdym czasie. Wystarczy wejść w panel konta, następnie w zakładkę edycja danych, usuń konto. Konto zostanie bezpowrotnie usunięte.

Reklamy w serwisie Disco-Polo.net

W serwisie Disco-Polo.net będą pojawiać się reklamy, w których w żaden sposób nie są wykorzystywane dane osobowe Użytkownika. Użytkownik klikając w reklamę może opuścić obszar serwisu Disco-Polo.net W takim wypadku administracja nie odpowiada za dalsze poczynania użytkownika poza obrębem serwisu Disco-Polo.net Polityka prywatności dotyczy tylko serwisu Disco-Polo.net. Zamieszczane reklamy google adsense mogą powodować zapisywanie plików cookies, co jest ujęte w polityce prywatności firmy Google.

Informacja handlowa

Serwis Disco-Polo.net zastrzega sobie prawo do wysyłania drogą mailową informacji technicznych, informacyjnych, konkursowych. Treści reklamowe będą wysyłane tylko i wyłącznie za zgodą użytkownika, zgodnie z treścią art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002, Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.).

Kontakt z użytkownikiem i właścicielem serwisu:

Kontakt administratora serwisu Disco-Polo.net z użytkownikiem serwisu następuje tylko i wyłącznie poprzez mail podany podczas rejestracji.

Aby nawiązać kontakt z właścicielem serwisu należy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie: http://disco-polo.net/kontakt/

Postanowienia końcowe:

Serwis Disco-Polo.net zastrzega sobie prawo do zmiany w całości lub części powyższej polityki prywatności, o zmianach polityki prywatności każdy użytkownik będzie poinformowany droga mailową. Po wprowadzeniu zmian w polityce prywatności, każdy będzie mógł przeczytać i zapoznać się z nową polityka prywatności, akceptując ja, lub negując, co jest równoznaczne z usunięciem konta.

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie:


Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!