Podziel się:
Podoba się?
4
4

Portal muzyczny Disco-Polo.net to miejsce, w którym znajdziesz nowości muzyczne z gatunku disco polo. Nasza baza muzyczna jest stale aktualizowana, dzięki czemu znajdziesz wszystko to co ma związek z tym gatunkiem. Nawet jeżeli podczas wyszukiwania natrafisz na brak wyników, w niedługim czasie zostanie to zaktualizowane.

Portal odwiedza mnóstwo użytkowników a czas pokazuje, że pojawiają się różne pytania, dotyczące naszej strony  oraz jej funkcjonowania. Postanowiliśmy zebrać te najważniejsze i opisać w poniższym FAQ.

FAQ

1. Czy strona Disco-Polo.net jest legalna?

Oczywiście, że tak! Wszystkie treści, jakie udostępniane są na naszej stronie są w celu promocji muzyki disco polo i jej artystów. Chcemy tym zachęcić naszych użytkowników do zakupu oryginalnych płyt (jeżeli takie zespół posiada) oraz do zapoznania się z oferta muzyczną danego zespołu.

2. Czy korzystanie z portalu jest bezpłatne?

Naszym głównym celem jest stworzenie miejsca, w którym znajdziesz wszystko na temat muzyki disco polo. Pobieranie za to opłaty mija się z celem, ponieważ zależy nam na Twojej satysfakcji. Wszystkie ogólnodostępne funkcje portalu są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!

3. Jak działa Wyszukiwarka Mp3?

W górnej centralnej części strony znajduje się wyszukiwarka mp3. Pole, w którym napisane jest “Wpisz nazwę piosenki” służy do wyszukiwania Twoich zapytań. Przykład: Szukasz piosenek zespołu DOXXX więc wpisujesz to słowo w miejsce wyszukiwarki a następnie klikasz SZUKAJ. Po chwili poniżej pojawi się lista znalezionych wyników wyszukiwania.

4. Jak dodać Mp3 na wasz portal?

Sposób dodawania mp3 disco polo na nasz portal jest bardzo prosty. Wystarczy kliknąć w ten link: Dodaj Mp3! oraz postępować zgodnie z instrukcją.

5. Jak dodać informację prasową?

Jeżeli masz ciekawą informację i chcesz aby została opublikowana na naszym portalu kliknij w ten link: Dodaj Informację Prasową! oraz postępuj zgodnie z instrukcją.

6. Jak dodać zespół do Waszego katalogu?

Katalog zespołów to indywidualna wizytówka każdego zespołu. Zawarte są w nim takie informacje jak dane kontaktowe, link do fanpage oraz opis zespołu. Dodatkowo wyświetlane są mp3, teledyski, zdjęcia, newsy danego zespołu. Opcji jest znacznie więcej! Aby dodać swój zespół należy go najpierw zgłosić do naszego katalogu, wypełniając prosty formularz zgłoszeniowy. Po jego akceptacji zespół zostanie opublikowany w naszym katalogu.

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie:


Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!