Podziel się:
Podoba się?
4
4

słodka wariatkaWieczorem 21 maja 2015 roku na portalu Youtube pojawił się najnowszy teledysk zespołu Mig do ich najnowszej piosenki Słodka Wariatka. Już po trzech dniach statystyki wyświetleń klipu przekroczyły PÓŁ MILIONA! Dziś jest to już ponad 700 000 wyświetleń.

Co kryje się za tak wielkim sukcesem najnowszej produkcji Mig? Za pewne ich cały dorobek muzyczny ma tu swoje największe odbicie a przede wszystkim spora liczba fanów…

Teledysk do piosenki Mig – Wymarzona posiada aktualnie 28 milionów wyświetleń. Zaraz za nim  z wynikiem 23 miliony plasuje się utwór Mig – Miód Malina. Na trzecim miejscu jest piosenka Mig – Nie ma mocnych na Mariolę z wynikiem 20 milionów.

Jaki wynik w takim razie ma szansę osiągnąć najnowszy Hit: Mig – Słodka Wariatka? Zanim odpowiesz, obejrzyj teledysk!

teledysk mig słodka wariatka

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie: Hot News, Newsy Disco Polo
Słowa kluczowe: , , , , , ,

Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!