Podziel się:
Podoba się?
8

ulotka A6 1Z całą pewnością pierwszy taki „Weekend” dla miasta Wojkowice zorganizowany przez Miasto Wojkowice i Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach. Impreza plenerowa potrwa aż dwa dni: 27-28 czerwca a organizatorzy zaplanowali już rozbudowany plan wydarzenia, który na pewno przywita tegoroczne wakacje w prawdziwie tanecznej i energicznej odsłonie.

Dzień pierwszy, 27 czerwca jest głównie skierowany dla wszystkich fanów sportu. Klub Górnik Wojkowice obchodzi swoje 90-lecie z tego powodu przewidziano nie tylko rozgrywki sportowe, ale również część artystyczną. Obchody rozpoczną się o godz. 10.00 Turniejem Oldbojów. Następnie o godz. 12. swój program zaprezentują podopieczni placówek oświatowych z Wojkowic oraz z Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Po występach dzieci i młodzieży, zaprezentuje się Akademia Piłkarska Milenium, a o godz. 15.30 rozpocznie się Mecz Pokazowy. Po części sportowo-rozrywkowej przewidziana jest część oficjalna obchodów.

Dzień drugi to wielki koncert na stadionie, który rozpocznie się już od godziny 16:00. Tego dnia na scenie zobaczymy Long & Junior, Cliver, Boys i znany wszystkim z wielkiego przeboju „Ona tańczy dla mnie”, zespół Weekend! Zabawa przy muzyce tanecznej potrwa do godziny 22:00, po czym naszym oczom ukaże się profesjonalny pokaz sztucznych ogni.

ulotka A6 1

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie: Newsy Disco Polo, Polecane
Słowa kluczowe: , , , ,

Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo


Zostań naszym partnerem! Współpraca
1
Zespół Hellos

Ocena:4.49 | Głosów: 179

2
Zespół Mejk

Ocena:4.49 | Głosów: 100

3
Zespół Fatum

Ocena:4.16 | Głosów: 38

4
Ever-Boy

Ocena:4.14 | Głosów: 59

5
Zespół FAJTERS

Ocena:4.12 | Głosów: 34

  • Zespół VANCOUVER

    Rok 2000 to początek zespołu Vancouver, który zaczynał od imprez okolicznościowych......

  • Zespół INWOX

    To co wyróżnia zespół InwoX to mieszanka wybuchowa łącząca melodyjne lata muzyki......

  • Zespół DELECT

    Zespół DELECT swoje powstanie zapisuje na rok 2003 z z inicjatywy Piotra Wójcika​ i Mariusza K...

GALA DISCO VOL.2
Data: 30.01.2016
Miejsce: Lubin - Hala RCS
Wystąpią:
Piękni i Młodzi, Stachursky, MIG, Classic, Power Play, Alchemist Project, Marioo i Gentleman's.
Kub Bilety ONLINE