Podziel się:
Podoba się?
13
13

Już dzisiejszego wieczora o godz 20.00 pojawi się nowość od popularnego Sławomira na yt wraz z teledyskiem. Utwór pt “Ty mała znów zarosłaś” mieliśmy okazję posłuchać kawałka utworu, który brzmi całkowicie inaczej niżeli popularna “Miłość w Zakopanem” utwór w typowej tonacji cuntry.

“Cześć Tu Sławomir. Kochani jutro moje urodziny i zgodnie z tradycją, premiera nowego teledysku Sławomira do piosenki “Ty mała znów zarosłaś”. Robimy live na fun page o 19.30 i odpalimy go razem. Bądźcie razem z nami. Dajcie znać, jak pierwsze wrażenia i dzielcie się naszą muzyczną, wiosenną nowością.

Poniżej prezentujemy zapowiedź:

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie: Hot News, muzyka disco, Najnowsze Teledyski, Newsy Disco Polo, Teledyski
Słowa kluczowe: , , , , , , ,

Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!