Podziel się:
Podoba się?
20
20

rompey-PasseratiWystarczyło niespełna dwa miesiące, aby licznik odsłon zespołu Rompey wzbogacił się o kolejne aż dwa miliony. Utwór, a w zasadzie hymn posiadaczy volkswagena passata, czyli piosenka „Passerati” cieszy się coraz większą popularnością.

Tematy piosenek, które tworzymy, czerpiemy głównie z życia, często wpadamy na ciekawe pomysły będąc w trasie. – Nasz manager jeździ właśnie passatem – nie tylko on, bo co trzecie auto mijane na drodze to własnie passat. Jest chyba nie do zajechania – śmieje się Marcin, wokalista zespołu.

Utwór ma już prawie dwa miliony odsłon! To bardzo dobry wynik. Hit od zespołu z Jasła usłyszeć można w większości polskich dyskotek. Gratulujemy!

Zapraszamy do posłuchania jak i obejrzenia teledysku (kliknij)

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie: Download mp3, Hot News, Newsy Disco Polo, Rompey
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,

Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!