Podziel się:
Podoba się?
2
2

Rompey w bieszczadachGrupa Rompey ostatnio bardzo dużo koncertuje. Chłopaki występują w bardzo różnych zakątkach Polski. Wokalista każdą wolną chwilę spędza z przyjaciółmi, tym razem wybrał się w Bieszczady.

Ostatnio bardzo dużo koncertujemy. Może tego nie widać, ale bardzo lubię góry, jakoś mnie uspokajają. Często dają mi wenę do nowych numerów. Każdy ma takie swoje ulubione miejsca” – mówi Marcin Rąpała, wokalista grupy.

Zespół, pomimo tego, że na scenie disco polo jest od kilku miesięcy, w tym czasie stworzył kilka hitów, które zostały obejrzane w sieci już ponad 2 miliony razy. Muzycy ciągle chwalą się, że mają nowe – jeszcze ciekawsze pomysły. Cały czas koncertują. – Udało nam się zagrać ponad siedemdziesiąt koncertów plenerowych – dodaje. Tymczasem zobaczcie, jak artysta wypoczywa w Bieszczadach..

Kocham Bieszczady ♥

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zespół Rompey (@zespolrompey)

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie: Hot News, Newsy Disco Polo
Słowa kluczowe: , , , , ,

Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!