Podziel się:
Podoba się?
8
8

prezes chanel nie żyjeSpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą… Za szybko! Łukasz Niedźwiadek, znany wszystkim jako Prezes Chanel odszedł do lepszego świata w nocy z soboty na niedzielę. Przyczyna śmierci jeszcze nie jest znana.

Ta wiadomość wstrząsnęła branżą disco polo… Pogrzeb artysty odbędzie się jutro (10.11.2015) w Bełchowie – niewielkiej miejscowości pod Łowiczem.

„Wszyscy pogrążeni jesteśmy w wielkim smutku i zadumie nad tym co się stało. …..śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą. …. .” Prezesie” na pewno jeszcze zagramy razem……..” – jako pierwsi na swoim profilu facebookowym poinformowała formacja Cliver.

Łukasz od 2009 roku współpracował z zespołem Chanel, z którym to wydał 2 albumy. Później nadszedł czas na karierę solową i tak od 2014 roku rozpoczął przygodę jako Prezes Chanel. Szkoda tylko, że trwała ona tak krótko…

Disco-Polo.net wraz z wszystkimi użytkownikami składa kondolencje w ręce najbliższych. Pamiętajmy o tym, że to właśnie oni potrzebują teraz naszego wsparcia.

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie: Hot News, Newsy Disco Polo
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!