Podziel się:
Podoba się?
1
1

gesek_okladka (mniejszy)Długo oczekiwany teledysk do utworu, który na naszym portalu ma naprawdę dobre wyniki. Piosenka Gesek – Dziewczyna w bikini znalazła się w rankingu POPULARNE W TYM MIESIĄCU i utrzymywała się tam przez dłuższy czas. Samego zespołu nie musimy Państwu szerzej opisywać, ponieważ jest on w naszym SYSTEMIE PROMOWANIA.

Warto jednak wspomnieć coś więcej na temat nowej płyty “Czas na disco“… Singlem promującym jest oczywiście “Dziewczyna w bikini” i według tego, co mówi Łukasz Gesek, prace w studio idą w najlepsze.

Teledysk do utworu kręcony był w Elblągu, rodzinnym mieście Łukasza. – Sceny kręcone były w Hotelu Elbląg, na elbląskiej starówce z wykorzystaniem bardzo charakterystycznej limuzyny hummer oraz w dyskotece bollywoodbowling klub. W teledysku wystąpiły dwie profesjonalne modelki oraz grupa przyjaciół i znajomych. Jak mówi wokalistka – prace na planie była bardzo przyjemna, doświadczony operator, Janusz Konopla, pomógł mi w przekazaniu treści piosenki.

gesek - fotka

Aby obejrzeć teledysk do piosenki Gesek – Dziewczyna w bikini wystarczy wpisac tytuł w naszej wyszukiwarce mp3, lub skorzystać z poniższego linka.

Kliknij aby zobaczyć teledysk

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie: Hot News, Newsy Disco Polo
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , , , , , ,

Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!