Podziel się:
Podoba się?
7
7

Ostatnio pojawiło się klika wątpliwości czy festiwal w tym roku odbędzie się w Ostródzie. Mamy potwierdzenie, że tak  jest to dobra wiadomość dla wszystkich miłośników disco polo & dance.

Dwa dni imprezowania w najlepszych rytmach disco & dance. Prawie 200 artystów na scenie! A w ich repertuarze nowości i nieśmiertelne klasyki. Największa scena wśród wszystkich imprez o tej tematyce! 50 tysięcy ludzi pod sceną! Największa strefa VIP! Czego chcieć więcej??
Tak właśnie wyglądała zeszłoroczna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej! Prawdziwe i niezapomniane wrażenia! To jest właśnie to, co tu znajdziecie! W tym roku spodziewajcie się jeszcze większych muzycznych doznań! Szczegóły już wkrótce!

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie: Festivale i Eventy, Festiwal Disco, Newsy Disco Polo
Słowa kluczowe: , , ,

Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!