Podziel się:
Podoba się?
0

MEJK - PoniedziałekZespół muzyczny Mejk nie próżnuje… Już na nowy 2014 rok prezentuje nam wszystkim klip i to nie zwykły, bo animowany co w szczególności wyróżnia się w branży jaką jest disco polo.

Teledysk powstał do utworu Mejk – Poniedziałek, który oczywiście dostępny jest w naszej bazie mp3 disco polo.

W ramach współpracy z zespołem, pozwolimy sobie przytoczyć historię, którą opowiada poniższy teledysk…

Dwa dni weekendowego lenistwa, zwolnionych obrotów, myślenia o niczym i co ? Bach ! Poniedziałek. Budzik dwukrotnie przestawiony,po czym spóźnienie do pracy. Lenistwo i brak chęci wzięcia się do roboty.
Nawet uśmiechać się nie chce. Poniedziałki są cholerne , wkurzające, nielubiane. W poniedziałek dłużej stoi się w korku. W poniedziałki zaczyna się zawsze nowy rozdział jakiegoś przedsięwzięcia – diety, samokontroli, ograniczeń, stresu i podejmowania ważnych decyzji. Poniedziałki są znienawidzone przez kobiety, ponieważ w te dni wyglądają one mniej atrakcyjnie!
Słowa piosenek przeważnie opowiadają o cudach, jakie dzieją się w czasie weekendu. Tym razem twórcy “Poniedziałku” – Mejk, chcieli zwrócić uwagę , że ten dzień tygodnia też jest. I powtarza się – cyklicznie!  Zatem nigdy, nikogo nie ominie ! Choć temat, zdawać by się mogło, niewdzięczny, dopada każdego (oprócz tych, którzy urlop zaczynają od poniedziałku  🙂  ).
Animowany klip pokazuje, że bohater, sfrustrowany ogromem obowiązków, które stłamsiły  go, z samego poniedziałkowego ranka, dzięki uprzejmości szefa, nie jest w stanie dłużej wytrzymać nakładu poniedziałkowych obowiązków, co wyraził w geście zamkniętej pięści wyciągniętej w stronę szefa. Wraca do swej ukochanej, którą poznał w czasie wolnym. Klip jednak kończy się tak, jak zaczyna. Świat się kręci i poniedziałki – zawsze będą !
Elwira i Mariusz w klipie – podobni do siebie ? Sami oceńcie.

Ciekawie prawda? W utworze za słowa odpowiedzialna jest liderka zespołu – Elwira Smilgin Brodzik, natomiast za muzykę niezastąpiony – Mariusz Brodzik. Ciekawe opracowanie animacyjne zrealizował – Drastic Mouse Kreskówki – twórca Viropolis

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie: Hot News, Newsy Disco Polo, zespół disco polo
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,

Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!