Podziel się:
Podoba się?
5
5

kolędnicy nasza kolędaNiedawno opublikowaliśmy na naszym portalu nowy utwór Kolędnicy – Nasza Kolęda, który powstał dzięki współpracy kilku wybitnych i znanych postaci disco polo.

Pomysłodawcą projektu jest Łukasz Gesek znany nam już z podobnych inspiracji a pomogli mu: Andre, Mejk, Joker, Siegieńczuk, Mirage.

Zaprosiłem do projektu moich kolegów i koleżanki po fachu ponieważ  święta to dobry moment, żeby się zjednoczyć i wspólnie kolędować. Dodatkowym atutem sprzyjającym temu przedsięwzięciu był fakt, że wszyscy współpracujemy z firmą fonograficzną Folk Music. Naszemu wydawcy spodobał się pomysł, utwór i dlatego postanowiliśmy nakręcić świąteczny teledysk” – mówi Łukasz.

Święta to czas jedności i miłości a zapowiedź teledysku, którą możecie zobaczyć poniżej już oddaje ten klimat. Nie możemy się doczekać premiery klipu!

Pobierz MP3: Kolędnicy – Nasza Kolęda

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie: Hot News, Newsy Disco Polo
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!