Podziel się:
Podoba się?
7
7

kasia cichopek i tomasz niecikKasie Cichopek znamy z popularnego serialu “M jak Miłość“, natomiast Tomasz Niecik rozpoznawalny jest przez każdego fana muzyki disco polo, chociażby z utworu “Cztery osiemnastki“. Kasia prowadzi swój program “Twój Puls” na antenie TV Puls, gdzie zaprasza różne gwiazdy. Jedną z nich był Radosław Liszewski (lider zespołu Weekend).

Największą uwagę widzów zwrócił jednak Tomasz Niecik, którego ostatnio gościła Kasia Cichopek w swoim programie. Tomek znany jest z efektownych występów w telewizji, chociażby z programu “Dzień dobry TVN“, o którym mówiła cała Polska.

Tym razem poproszony przez gospodynie programu Tomek wykonał występ do swojego najnowszego utworu “Czekam tu na ciebie“. Jego jedyny w swoim rodzaju ruch sceniczny skusił Kasię do… Tańca. To trzeba zobaczyć! Chociażby dlatego, że Kasia Cichopek dotarła do finału edycji programu “Taniec z Gwiazdami“.

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie: Hot News, Newsy Disco Polo
Słowa kluczowe: , , , , , , ,

Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!