Podziel się:
Podoba się?
1
1

discomix2W odpowiedzi na otrzymywane od Was zapytania dotyczące premiery naszego najnowszego krążka Disco Mix vol. 2 chcielibyśmy zdradzić kilka szczegółów, które być może usatysfakcjonują większość z Was… Składanka została już ukończona! Czekamy jedynie na świeżo wypalone płyty…

Najnowszy mix zawiera same najlepsze utwory, które ukazały się w ostatnich miesiącach na naszym portalu… Za ich połączenie w spójną całość odpowiadał Dj Horse, który już od przeszło 25 lat zajmuje się muzyką.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z najnowszej propozycji muzycznej jaką wydaje portal Disco-Polo.net i chcemy stale zwiększać ich poziom. Co ważne, na naszym oficjalnym profilu na facebooku kilkanaście osób otrzymało link do przedpremiery mixa i ich opinia była dla nas potwierdzeniem, że warto czekać!

Zajrzyj więc na nasz profil facebook.com/disco.polo.net następnie polub nas i bądź aktywny/a 🙂 Disco Mix vol. 2 pojawi się już niebawem. . .

discomix2

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie: Newsy Disco Polo, Polecane
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo

Mega Disco Pallazzo
Miasto: Radzyń Podlaski
Województwo: Lubelskie

Najbliższa impreza: 24.01.2015 - Bracia Figo Fagot
Przejdź do profilu klubu

Zespół na Twoje wesele
Sprawdź kogo polecają nasi użytkownicy

Oferta Koncertowa
Zaproś zespół na swoją imprezę!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!
Portal muzyki Disco Polo posiada jedyny w swoim rodzaju SYSTEM PROMOWANIA ZESPOŁÓW. Jeżeli szukasz rozgłosu to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże! Promujemy muzykę Disco i jej twórców zupełnie za darmo!

Dodaj zespół do naszego katalogu
Tysiące użytkowników pozna Twoją ofertę!