Podziel się:
Podoba się?
14

disco attackListopad to czas na Disco Attack! Świetnie zapowiadający się festiwal muzyczny organizowany w nowoczesnym obiekcie jakim jest spodek w Katowicach. Śmiało możemy napisać, że 11.11.2015 to najgorętsza data tegorocznej jesieni!

Podczas festiwalu zobaczymy największe gwiazdy muzyki disco polo: BOYS, M.I.G., AFTER PARTY, EXTAZYPOWER PLAY, BASTA, D-BOMBFREAKY BOYS, CAMA SUTRALONG & JUNIOR, PUDZIAN BANDCZADOMAN, KORDIAN, JESIKADIADEM, MAGDA NIEWIŃSKADI DŻEJ MIETEK.

Wyremontowany i odnowiony Spodek , punktualnie o 18:00 otworzy się przed Wami swoje bramy. Najnowocześniejsze nagłośnienie zapewni odpowiednią atmosferę festiwalu a o efekty wizualne zadbają najlepsi fachowcy. Już dziś zarezerwuj ten listopadowy wieczór na festiwal DISCO ATTACK aby spotkać, zobaczyć ale przede wszystkim usłyszeć największe gwiazdy Disco i ich hity!

Nasz portal już rok temu patronował to niezwykłe wydarzenie, które okazała się sporym sukcesem, dlatego kontynuujemy patronat i w tym roku. Posiadamy do rozdania pulę 15 biletów, które można zgarnąć na naszym oficjalnym fanpage.

Cena biletu to jedyne 59 PLN. Wydaje nam się, że jest odpowiednia w stosunku do 17 gwiazd, które wystąpią tego wieczoru oraz 7 godzin muzyki na żywo. Niebawem podamy kolejne ważne informacje związane z Disco Attack!

Plakat_DiscoAttack

Polub Disco-Polo.Net na Facebooku:

Kategorie: Newsy Disco Polo, Polecane
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Szukasz naszej strony Disco Polo, pobierz disco polo, disco polo mp3 za darmo, muzyka disco polo net na sieci? Spróbuj, disco polo, download disco polo, nowe disco polo, disco polo mp3, disco polo za darmo, wyszukiwarka disco polo, darmowe mp3, pobierz disco polo, pobierz mp3, pobierz disco polo za darmo


Zostań naszym partnerem! Współpraca
1
Zespół Hellos

Ocena:4.49 | Głosów: 179

2
Zespół Mejk

Ocena:4.49 | Głosów: 100

3
Zespół Fatum

Ocena:4.16 | Głosów: 38

4
Ever-Boy

Ocena:4.14 | Głosów: 59

5
Zespół FAJTERS

Ocena:4.12 | Głosów: 34

  • Zespół VANCOUVER

    Rok 2000 to początek zespołu Vancouver, który zaczynał od imprez okolicznościowych......

  • Zespół INWOX

    To co wyróżnia zespół InwoX to mieszanka wybuchowa łącząca melodyjne lata muzyki......

  • Zespół DELECT

    Zespół DELECT swoje powstanie zapisuje na rok 2003 z z inicjatywy Piotra Wójcika​ i Mariusza K...

GALA DISCO VOL.2
Data: 30.01.2016
Miejsce: Lubin - Hala RCS
Wystąpią:
Piękni i Młodzi, Stachursky, MIG, Classic, Power Play, Alchemist Project, Marioo i Gentleman's.
Kub Bilety ONLINE